Semináře, webináře, konzultace pro firmy i jednotlivce

A/ Konzultace k likvidacím

 • Na základě telefonické domluvy (tel. 603427013, E-mail likvidace@pulsar.cz) je možno sjednat konzultaci k jakékoliv problematice likvidací. Cena konzultační hodiny je 700-Kč (+ 21% DPH) pro jednoho až tři zájemce v naší kanceláři nebo přímo u klienta kdekoliv v ČR 2 000.- Kč/hod. (+ 21% DPH) + cestovní náhrada za cestu vozem (cca 6 Kč/km)+ náhrada za promeškaný čas (100.- Kč za půlhodinu).  Konzultace povede ze strany Pulsar. s.r.o. Ing. Zdeněk Jelínek, emeritní konkurzní správce a dlouholetý president Komory správců majetku a likvidátorů. Během hodiny lze probrat veškerý postup likvidace a odpovědět na otázky.
 • Konzultační dny v kanceláři, Šumavská 31A, Brno, vždy je však třeba dohoda k času, každé pondělí od 9:00 do 16:00 a středu 9:00 do 16:00.

Krátká konzultace telefonicky k určitému problému nebo prostřednictvím E-mail likvidace@puslar.cz je zdarma.

B/ Webináře

Uspořádáme webinář on-line s kamerou nebo přes chatovací okno.

 • Webinář můžete absolvovat z pohodlí  domova nebo kanceláře, podmínkou je pouze připojení k internetu
 • V průběhu webináře klient získá odpovědi na  dotazy položením přímých otázek lektorovi.
 • Cena bude stanovena dohodou podle délky webináře, v zásadě minimálně 490 Kč + DPH za hodinu pro jednoho účastníka 
 • Webinář probíhá například přes https://plus.google.com/hangouts nebo po dohodě na jiné platformě

C/ Semináře „Likvidace firmy až po návrh na  výmaz z obchodního rejstříku“

Semináře lektorsky zajišťované firmou Pulsar s.r.o.,

 • Semináře jsou určeny pro konkrétní společnosti, které mají v úmyslu provést likvidaci a chtějí znát úlohy jednotlivých složek organizační struktury v průběhu likvidačního procesu a seznámit se s postupem likvidace. Pulsar s.r.o poskytne lektora a zajistí veškeré prezentační materiály.
  • Účast posluchačů zajišťuje zájemce.
  • Další organizační zajištění je již standardně na zájemci (prostory, technika, občerstvení atd.) Většinou se tyto semináře konají v sídle zájemce. Po domluvě může Pulsar s.r.o. zajistit i prostory včetně služeb v Brně.
 • Cena za seminář je 10 000.- Kč + 21% DPH pro neomezený počet účastníků. V ceně jsou zahrnuty prezentační materiály. Problematiku lze zvládnout za tři hodiny včetně odpovědí na dotazy.

Semináře pořádané vzdělávací agenturou CML PLus s plným servisem

 • Semináře se konají na základě zájmu klientů po domluvě s CML Plus. Na základě změny filosofie CML Plus již nejsou vypisovány žádné semináře v programu. Vše je ponecháno na zájmu zákazníka uspořádat pro něj seminář. Tedy při dostatečném počtu zájemců a po zvážení ze strany CML Plus bude seminář  uspořádán.

  Pulsar s.r.o zajišťuje lektora a prezentační materiály z přednášky, technicky vše zabezpečuje obchodní společnost CML PLus – www.cmlplus.cz

  V Brně jsou začátky seminářů v 9:00 hodin a trvají do 14:00. V Praze seminář začíná v 10:00 a končí v 15:00.

  Název semináře:

  Rozhodnutí o zrušení podnikatelského subjektu s likvidací a podrobný postup likvidace až po výmaz z obchodního rejstříku.

  Seminář přinese celý postup likvidace včetně včetně všech úskalí, které je nutno překonat.  Velký prostor je ponechán otázkám účastníků a obecně diskusi. Ze semináře si účastník odnese mnoho užitečných materiálů a na mnohém dalším se domluví.

  • Přednáší většinou Ing. Zdeněk Jelínek, likvidátor a emeritní konkurzní správce